Hakkımızda

Bakımlı olmayı, zinde ve sağlıklı kalmayı, zamanın ve doğanın yıpratıcı etkilerini en aza indirerek güzel yaş almayı, her birey canı gönülden ister. Sektörde çalıştığım uzun yıllar süresinde bu bilince sahip bir çok danışanım oldu. Açıkçası bu süreç, benim için de öğretici ve bir o kadar da heyecan verici idi.

Sonuç mu ? Muhteşem, doyurucu, tatmin edici, moral artırıcı, kendine güven hissettiren; bunların çoğu sizin duygularınız, bir o kadar da bana mesleğimi sevdiren paylaşımlar idi.
Herkesin muhakkak bir güzelliği var. Kiminin saçı, kiminin cilt ve burnu, ve dudağı, bazen kaşı, gözü, kirpiği ve hatta yanağı, çenesi hepsine ayrı ayrı bakmak gerekiyor.  O yüzden “Altın Oran’’ a sadık kalarak ufak dokunuşlarla güzelliğin, estetiğin ön plana çıkarılması, gereğinden fazla müdahale etmemek ve muhakkak belirli zaman aralıklarıyla bakım yapmak en sade yaklaşım şekli.

Son 10-15 yılda estetik güzellik ve medikal bakım sektöründe gözle görülür ilerlemeler var.

Üstelik sektörün sunduğu etkili ve güvenli çözümlerin tamamının  etkinliği, insan sağlığına uygunluğu,  Amerika’nın FDA ”Food and Drug Administration” ve Avrupa’nın CE  ”Conformité Européenne”  belgeleri ile destekleniyor.

Her geçen gün hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran, yenilikçi, araştırmacı, vizyon sahibi tecrübeli bir uygulayıcı ise, günümüz şartlarında en az zaman, en az efor ve para harcama anlamına geliyor.

Kurucularımız, Yardımcı Doçent Doktor Ertuğrul Eryılmaz ve Estetik Cerrahi Hemşiresi Derya Kart tarafından işletilen Global Güzellik Merkezi, işini bir sanat gibi aşkla ve şevkle yapıyor. Amaç insanlara hayal satmak değil. Zaten tamamı bilinçli danışanlarımız da natürel, çekici ve gerçekçi sonuçlara ulaşmak istiyor.

Bunun için, merkezimiz, kullanılan cihazlarının ve ürünlerinin tamamının FDA ve CE onaylı olmasına özen gösteriyor, analize gereken önemi veriyor ve bilime güveniyor.

Global Güzellik Merkezi, yolun en başından beri, danışan kişilerin yüzlerinde bulunan “Altın Oran”a sadık, maksimum hijyen koşullarında çalışan, alanlarında uzman ve tecrübe sahibi bir vizyon ile hizmet vermeye devam ediyor.
Verdiği hizmete, bilgiyi, özeni katarak, başarılı işlere imza atmanın ve ilkelere bağlı kalmanın haklı gururunu yaşıyor. Kurucularının güzellik sektöründeki 20 yılı aşan tecrübesi ile, danışanları ile büyüyen bir aile olduğunu kanıtlamış bulunuyor.

Global Güzellik Merkezi kurucularından Derya Kart, Türkiye’nin ilk medikal estetik ve lazer kliniğinde 2000 yılında başladığı yolculuğunu yıllardır özenle sürdürürken, kendisine bilgisini, tecrübesini, sevgisini veren, bildiklerini öğreten değerli uzman hekim hocalarına,

Başta yakın dostu, arkadaşı, idolü Esteworld Hastanesi Genel Başkanı, Uzman Doktor Servet Terziler ‘e

Plastik ve Estetik Cerrahi alanını ona çok sevdiren, Uzman Doktor Nuri Battal’a

İlk asistanlığını yaptığı ve uzun yıllar birlikte çalıştığı, onu bu sektöre tanıştıran ve eğiten, Uzman Doktor Ayşegül Saltat‘a  sonsuz teşekkür ederek, siz sevgili dostlarımızın, güzelliğine ışık tutarak,  güzel yaş almanızı, taze ve dinç kalmanızı arzu ediyor.

Global yolculuğumuzda sizlerle her gün her yönden daha iyiye ve ileriye…
Mevlana’nın sözleri ile ”İyiyi ara, güzeli ara, doğruyu ara ama KUSUR ARAMA”

Güzellikle Kalın..